Üçüncü Kez Deloitte Teknoloji Fast50-Türkiye 2012 Sıralamasına Girerek, Türkiye'nin En Hızlı Gelişen Teknoloji Şirketleri Arasında Yerimizi Aldık

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine, Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2012 Programı’nın sonuçları açıklandı.

Firmamız, geleceği şekillendirmeye aday şirketlerin tespit edilerek, Türkiye kapsamında sıraya sokulduğu ve bu şirketlerin yurtiçi ve yurtdışında tanıtımının amaçlandığı Deloitte Teknoloji Fast50-Türkiye 2012 programına girerek, Türkiye’nin en hızlı gelişen ilk 50 firması arasında yerini aldı.

19 Kasım 2012 tarihinde Sabancı Müzesi’nde gerçekleştirilen ödül törenine katılan Genel Müdür Yardımcımız Ömer Gazen, firmamız adına "Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2011 Programı" ödülünü aldı. Bu ödül ile beraber Fonet Bilgi Teknolojileri 3. Kez üst üste Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programına katılmış oldu.

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş, sağlık alanında  her geçen gün gelişerek büyümektedir. 2008-2009-2010 ve 2011 yıllarında gerçekleştirilen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye programlarına da katılmayı başaran şirketimiz sektördeki başarısını bu yıl da yenileyerek, geleceğe daha güçlü ve emin adımlarla ilerlediğini kanıtlamıştır.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor. Deloitte’un Teknoloji Fast50 veya Teknoloji Fast500 programları hakkında daha fazla bilgi için www.deloitte.com.tr/fast50 adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
<< Geri
Bize Ulaşın Kişisel Verilerin Korunması