FONET; 1997 yılında Kamu ve Özel Kurumların bilgisayar yazılımları ve teknik destek gereksinimlerini karşılamak üzere kurulmuştur.

Ülkemiz Sağlık Sektöründe Bilişim Teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlarda hizmet veren Sağlık Kuruluşlarına sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten firmamız, gelişen teknolojiyi ve ilgili mevzuatları yakından takip ederek kendini güncel tutmaktadır. FONET hizmet vermekte olduğu tüm hastaneleri, sağlık bilişim sistemleri alanında uluslararası standartlara ulaştırmayı hedeflemektedir.

Kuruluşundan bu yana, Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri (HBYS) üretiminde öncü ve güçlü olan firmamız, sektördeki tüm bilgi, birikim, deneyim ve tecrübeleri ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Kurumsal kimliği ile sektörde katma değer yaratmayı, gelişen ve geliştiren teknolojisi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir.

Bilgi Yönetim Sistemleri geleceği şekillendirmenin en önemli araçlarından biridir. FONET geleceğin şekillenmesinde bilgi yönetim sistemlerinin farkında bir bilişim şirketi olarak, bütünleştirilmiş bilgi yönetim sistemleri, veri işleme, veri madenciliği gibi konularda çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.
Fonet Yazılım, sektördeki faaliyetlerine 2011 yılından itibaren Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak devam etmektedir.
MİSYONUMUZ
İleri Teknoloji Geliştirerek, Gelişmek ve Geliştirmektir.
VİZYONUMUZ
Bilişim sektöründe ileri teknolojiler ile gelişim ve dönüşümü sağlayan, müşterileri için yarattığı değeri sürekli arttıran, teknoloji bilgisi, yetkin kadrosu, girişimci ve müşteri odaklı yaklaşımıyla kaliteli hizmet sunan, sektöründe lider bir şirket olmaktır.
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ÇÖZÜM YAKLAŞIMI
Sağlık sektörünün gereksinim ve zorunluluklarından kaynaklanan temel sorumluluklar mevcuttur. Hastaneler 7–24 hizmet veren, dakikalık duraksamaların insan hayatına mal olduğu hassas bir çalışma disiplinine sahiptir. Bu sistem ve disiplin içerisinde, kurumumuz, tüm hastane işleyişini yöneten bilgi sistemi hizmetini sunmanın sorumluluklarının farkındadır.

Daha hızlı, kesintisiz, verimli ve etkin hizmet sunulabilmesi için kullanıcı odaklı, hastane iş akış planına uygun sisteler geliştirmekteyiz.
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ İŞ ORTAKLARI
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KURUMSAL YAPI
FONET iç yenilenme sürecini, yeni kimliği ve kurumsal yapısında yaptığı yenilemeler ile kurumsal bir dönüşüm haline getirmektedir. Yazılım, Teknik Destek, Ar-Ge, Müşteri İlişkileri, İnsan Kaynakları ve Finans departmanları ile kurumsal yapısını güçlendirmiştir.

Şeffaf ve açık iletişim esasına dayanan kurumsal işleyişi ile dönüşümünü sürdürmektedir.
 
<< Geri
Bize Ulaşın Kişisel Verilerin Korunması