Bilgi Teknolojileri Sektöründe Danışmanlık Hizmetleri
FONET, kurumsal ihtiyaçlarınıza ve büyüme hedeflerinize uygun olarak, ekonomik ve teknolojik çevreyi analiz eden bir yaklaşımla çalışır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile bilişim sektöründe size kurumsal danışmanlık hizmeti sunar. Yönetim bilgi sistemleri, teknolojik alt yapı, network, mobil cihazlar, entegre yönetim sistemleri ve finansal süreçler konularında sizlere çözüm yolları sunar.
Yazılım Geliştirme ve Teknik Destek Hizmetleri
Kurumun genel yapısı ve durumuna uygun özel uygulamalar geliştirilir. Mevzuat değişiklikleri ya da değişen kullanıcı talepleri doğrultusunda, gelişmiş teknolojisi, bilgi ve deneyimi ile ihtiyaçlara hızla çözüm sunulur. İhtiyaç duyulduğu anda 7/24 hizmet anlayışı ile çağrı merkezi, CRM, online destek ve yerinde müdahale ile teknik destek zamanında ve kusursuz yerine getirilir.
Sistem Entegrasyon ve Anahtar Teslim Proje Hizmetleri
Kurumun tüm bilişim ihtiyaçları, yazılım, donanım, network altyapı ve iletişim ile sistemi kullanacak tüm personelin eğitimleri ve diğer konuların tamamı üstlenilir. Tek muhatap olarak bilgi teknolojilerinin kullanımı için gerekli tüm ürün ve hizmetler kalite filtresinden geçirilerek uzmanlığımızla yerine getirilir.
Eğitim Hizmetleri
Bilişim uygulamalarında çalışan personele, gerek teknik olarak bilgisayar yazılım kullanım eğitimleri gerekse verimli ve motivasyonu yüksek bir çalışma yapabilmelerini sağlayacak kişisel gelişim ve yönetim eğitimleri düzenli olarak verilir.
   
 
<< Geri
Bize Ulaşın Kişisel Verilerin Korunması