ANALİZ
Kurum sisteminin teknolojik, yönetimsel analizi ile birlikte Konum Analizi ve En Uygun ve En Verimli Kullanım Analizi yapılır. Bu şekilde en yüksek verim alınacak sistem planı çıkartılır.
PROJELENDİRME
Çıkarılmış sistem planı üzerinden zaman, maliyet ve teknik süreçlerin etkin yönetimi yaklaşımıyla proje uygulaması planlanır. İş tanımının yapılması, gerekli iş gücünün belirlenmesi, iş gücünün temini ve görevlendirme süreçlerini kapsar.
PROJE UYGULAMA
Uygulama aşamasında müşterilerimizi ve menfaatlerini temsil eden bir takım gibi hareket ederiz. Yapılan görevlendirmeler doğrultusunda uygulama işlemi başlar. Proje yöneticisinin koordinatörlüğü ve kontrolünde, sistematik olarak, belirlenmiş olan işlemler gerçekleştirilir.
PAYDAŞLARLA ÇALIŞABİLME ORTAK ÇALIŞABİLİRLİK
Biz sizinle üzerinde uzlaştığımız hedefleri Mesleki Sorumluluk güvencemiz altında yerine getirirken, siz kendi ana iş kolunuza odaklanma fırsatını bulursunuz.

Biz gerek tasarımcı ve gerekse yapımcı pazarın en niteliklileri arasında yer alan İş Ortaklarımızla işbirliği yaparak bilişim sürecini somut bir ürüne dönüştürürken, siz işlevler, performanslar ve maliyetler bazında hedeflerinizi belirlersiniz. Ortak çalışabilirlik temel yaklaşımımız olup paydaşlarımızla kurduğumuz ilişkinin her aşamasında göz önünde tuttuğumuz değerlerdendir.
CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)
CRM, bir bilişim terimi olarak, bir kurumun müşteri ilişkilerini düzenli bir şekilde yönetmesi için gereken yöntemleri, yazılımları ve Internet becerilerini tanımlar. İşletme terimi olarak da karşılıklı, uzun vadeli bir değer ilişkisi yaratmak için müşteriler ile gerçekleştirilen ilişkilerin etkin biçimde yönetilmesidir.

CRM sistemimiz sistematik veri kaydı, yapılan ve yapılacak işlerin düzenli takibi ile kurumlarımızın online olarak kurum-şirket iletişiminin takibini yapabilmelerini sağlar. Hastanelerimizden şirketimize yapılan tüm bildirimler tarih ve saat olarak tutulup, ne kadar sürede geri dönüş alındığı takip edilir, bu şekilde Kurumsal Hafıza sistemi oluşturulmaktadır.

Eğitim için zaman harcamanıza, özel ekiplerden destek almanıza gerek kalmadan son derece kolay adaptasyon sağlayan özel bir tasarıma sahiptir.
   
 
<< Geri
Bize Ulaşın Kişisel Verilerin Korunması