Sağlık Sektöründe bir çok başarılı projeye imza atmış FONET olarak, standart klasik ve esnek olmayan düz raporlamalar yerine, kurumlara vizyon katan, süreçlerine doğrudan katma değer sağlayan, otomasyon sistemlerinden bağımsız ve tamamen sürükle-bırak yöntemi ile sağlık yöneticilerinin kendi raporlarını oluşturabildikleri bir sistemin gerekliliğine inanıyoruz. işte tam bu noktada, bu ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek FONET OPİZ'i sizler için tasarladık.

FONET OPİZ

Günümüzde artık hemen hemen her kurum, iş süreçlerini yönetmek için bir otomasyona ve bu otomasyon ile verilerini sakladığı bir veritabanına sahiptir. Ancak, Sağlık sektöründe neredeyse hiçbir kurum, biriken bu verilerden, zamanı kısıtlı olan ve bilgiye hızlı erişim ihtiyacı duyan yöneticilerinin gereksinim duydukları ve karar alma süreçlerinde önemli yere sahip olan akıllı raporlar üretememektedir.

Oysaki, dünyada yapılan araştırmalarda, veritabanlarındaki verileri doğru analiz edebilen kurumların, bir çok noktada rakiplerine göre bir kaç adım ileride oldukları tespit edilmiştir. Sağlık Sektöründe bir çok başarılı projeye imza atmış FONET olarak, standart klasik ve esnek olmayan düz raporlamalar yerine, kurumlara vizyon katan, süreçlerine doğrudan katma değer sağlayan, otomasyon sistemlerinden bağımsız ve tamamen sürükle-bırak yöntemi ile sağlık yöneticilerinin kendi raporlarını oluşturabildikleri bir sistemin gerekliliğine inanıyoruz. işte tam bu noktada, bu ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek FONET OPİZ'i sizler için tasarladık. 

FONET OPİZ ile,

 

 Kurumlarımız, yetkileri dâhilinde otomasyon firmalarından bağımsız olarak veritabanlarından diledikleri sorguları yapabilecek,
FONET OPİZ ile, tek bakışta kurum süreçlerinde aksayan noktalar tespit edilebilecek,
İstedikleri raporları kendileri hazırlayabilecekler,
Saatler süren raporlara , saniyeler içinde erişebileceklerdir.
Web tabanlı olması sayesinde, internetin olduğu her yerden raporlarınıza erişim.
Internet erişimi olan tüm mobil (IPhone ve IPad için özel uygulamalı) cihazlar ile doğrudan ve istediğiniz yerden raporlarınıza erişim,
Fonet OPİZ ile hazır olarak gelen Kurumsal Portal'e ek olarak, sadece 1 dk ile kişisel Web Portalı oluşturabilme.
Fonet OPİZ kullanıcılarının, diledikler takdirde tasarlamış oldukları kişisel raporları diğer kullanıcılar ile rahatlıkla paylaşabilmesi ve bu şekilde kurumsal rapor havuzunun oluşturulabilmesi.
Farklı kurumlara Faks, E-Mail, Posta gibi yöntemler ile veri paylaşımı yerine, kendilerine verilecek kullanıcı adı / şifre ile sadece görmeleri istenen raporları online olarak paylaşmak.
Bu ve daha yüzlerce özelliği ile “Fonet OPİZ” sizleri bekliyor.

FONET OPİZ; veritabanından bağımsız olarak çalışabilmektedir.
FONET OPİZ; aynı anda birden fazla veritabanı ile birlikte çalışabilmektedir.

 

Ofis Uygulamaları ile Karşılıklı Entegrasyon

Ofis uygulamaları ile entegrasyon, bir çok ürün tarafından sağlanabilen bir özelliktir. Ancak iş Zekası gibi istatistiksel ve görsel raporların önemli olduğu sistemlerde ofis uygulamalarına rapor gönderirken rapor formatlarının bozulmaması önemlidir.
  FONET OPİZ'in ofis entegrasyonunda iki anahtar unsur bulunmaktadır;
Ekranda görülen grafik ve raporların, tüm ofis uygulamalarına hiçbir özelliğini kaybetmeden aynı formatta aktarılabilmesi
Ofis uygulamalarına“iş Zekası” menüsünün eklenti olarak gelmesi ve bu sayede Word-Excel-PowerPoint kullanıcılarının FONET OPİZ'e giriş yapmadan raporlarına direkt olarak Ofis uygulaması içerisinden erişebilmesi
 
<< Geri
Bize Ulaşın Kişisel Verilerin Korunması