Hasta kayıtları ve randevular; hastanede bulunan kayıt birimleri, Akıllı kart sistemleri, Çağrı merkezi sistemi, internet, SMS, IVR ve Kiosk alternatifleri.. İhtiyacınız olan herşey bu pakette

FONET RS Özellikleri

Hasta kayıtları ve randevular; hastanede bulunan kayıt birimleri, Akıllı kart sistemleri, Çağrı merkezi sistemi, internet, SMS, IVR ve Kiosk alternatifleri ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Kayıt ve randevu modülleri, kolay kullanımlı ve hekim seçme hakkı ilkelerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Akıllı Hasta Kartı Sistemlerimiz, içerisine bilgi yazılabilen yaklaşımlı “mifare” kartlarla çalışmakta, hasta kartını kioks ya da gideceği ilgili birimin okuyucusuna gösterdiği anda yapmak istediği işlemi otomatik olarak yerine getirebilmektedir. Poliklinik muayene kaydı için, sadece ilgili polikliniğin okuyucusuna kartını okutması yeterli olabilmekte ya da kioks üzerinden işlem yapacaksa kartını kioksa gösterdiği anda kendi kaydı açılarak istediği işlemi yerine kolaylıkla yerine getirebilmektedir.
Kayıt modüllerinin tamamı bilgi bütünlüğünü ve doğruluğunu sağlayacak iş kuralları ve online servisler (KPS, Medula ..) ile güçlendirilmiştir. Böylece, Faturalama, Medula, Sağlık-Net, Karar Destek Sistemleri gibi süreçlerde kullanılacak doğru ve nitelikli bilginin elde edilmesi sağlanmaktadır.

FONET Randevu Sistemleri

  Akıllı Kart Sistemleri
  Çağrı Merkezi Sistemleri
  İnternet
  SMS
  IVR (Etkileşimli Sesli Yanıtlama)
  Kiosk
 
<< Geri
Bize Ulaşın Kişisel Verilerin Korunması