SIKÇA SORULAN SORULAR
Nasıl teknik destek hizmeti alabilirim?
Teknik destek hizmetleri, telefon aracılığı ile ve online (Uzaktan erişim yazılımları aracılığı ile) ücretsiz verilmektedir. Yazılımlar hakkındaki her türlü sorunlarınızı destek@fonetyazilim.com e-posta adresine yazılı olarak gönderebilir ve çözümlü yanıtını alabilirsiniz. Dilerseniz +0 312 438 59 19 - 440 36 58 no'lu telefon numarasını arayarakta destek alabilirsiniz.
Farklı yazılım/uygulamalar ile Entegrasyon sağlıyomusunuz?
Evet . Entegrasyon Hizmetlerini sağlıyoruz. Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. üretici firma olmakla beraber, yazılım entegrasyonu ve geliştirme hizmetlerini yürütmektedir.
Yazılımda özel geliştirmeler yapılabilir mi?
Fonet Bilgi Teknolojiler A.Ş. olarak talebinizin uygun nitelik ve özelliklere sahip olması halinde, kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda özel geliştirme / düzenleme / ekleme taleplerinizi gerçekleştirmekteyiz. Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.. bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız paket yazılımlar olmakla beraber, uygulanan projenin niteliğine göre firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel çalışmalarında yapılabildiği yazılımlardır. Firmamnız geliştirdiği yazılımlar üzerinde değer katabilecek olan tüm geliştirme taleplerini planlanan güncellemelerin içinde yer verir. Mevcut yazılım kapsamı dışındaki talepler özel proje kapsamında değerlendirilmekteidr.
Yazılım kullanımına dair eğitim nasıl veriliyor ?
Firmamız bünyesinde görev yapmakta olan eğitim destek birimi personelimizce, ilgili kurum ve kuruma ait birimlerde toplu ve bireysel olarak, teorik ve uygulamalı eğitim verilmektedir.
Mobil uygulamanız mevcut mu?
Mobil uygulamamız android ve ios mobil platformlar için mevcuttur.
Yabancı dil desteği mevcut mu?
Evet. Küresel arenada faaliyet göstermekte olan Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. Hastane Bilgi Yönetim Sistemi şimdilik 6 dilde hizmet vermektedir.
   
 
<< Geri
Bize Ulaşın Kişisel Verilerin Korunması